Pite čaj z kurkumy aktivujete pečeň a zbavite telo toxínov!

kurkuma

Kto by si myslel, že korenie ako kurkuma , je zásobárňou živín! Použitie kurkumy  je výhodné pre naše telo: napomáha obnoviť sieť krvných ciev a kapilár, pomáha bojovať proti dne, artritíde, zlepšuje pleť a obnovuje telo ako celok.

Toto korenie je veľmi užitočný nástroj pre tých, ktorí chcú schudnúť. Ide o to, že polyfenol kurkumín, ktorá je súčasťou kurkumy, zabraňuje tvorbe tukového tkaniva a odstraňuje prebytočnú vodu z tela.

Toto korenie je ideálne pre ľudí, ktorí trpia problémami s tráviacim traktom. Kurkuma zintenzívňuje činnosť pečene a žlčníka. Náš redakčný personál sa postará o vás a ponúka užitočný recept na čaj s kurkumou .

Kurkuma chudnutie

ZLOŽENIE:

1/2 čajovej lyžičky škorice
1/2 čajovej lyžičky zázvou
2 lyžice tekutý med
1/2 čajovej lyžičky čierne korenie
1/2 čajovej lyžičky kurkuma
350 ml vriacej vody

PRÍPRAVA:

  1. Zmiešajte v mise zázvor, kurkumu  a jednu polievkovú lyžicu vody, aby vznikla pasta. Potom pridajte zostávajúcu vodu.
  2. Zmes sa nechá odstáť po dobu 15 minút, kurkuma a zázvor sa usadia na dne.
  3. Po vychladnutí pridajte med, korenie a škoricu.
  4. Miešajte všetko do hladka.

Piťe tento nápoj 75 gramov trikrát denne pol hodiny pred jedlom. Pite čaj po dobu troch týždňou a pozorujte priebeh. Nebude trvať dlho a výsledok sa dostaví! Kurkuma je účinný liek, takže pred začiatkom liečby sa poraďte s lekárom.Veľa zdravia. Zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like