Domáci facelift

face

Oči – to nie sú len orgán zraku. Sú dôležitou súčasťou ženského obrazu. Koniec koncov, s pomocou krásnych oči, môžete vyhrať lásku, súcit, alebo uspieť. Ak vás príroda  neobdarovala krásnymi očami, potom s pomocou make-up sa naučíte skrývať drobné nedokonalosti a užívať si takéto oči, ktoré by chcel každý. Ale čo keď vekom účinok pružnosti pleť ochabne  cítime sa stratené?

Existuje niekoľko spôsobov, ako pomôcť zachrániť pružnosť pleti, alebo vypnúť kožu ktorá sa vytratila:

1. Pravidelne ráno robiť ľadové masážne. Pre zmrazenie: spravíme si infúzie harmančeka, mäty,do  ktorých môžeme pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja z citróna- citrónovú šťavu. Masáž možno vykonať dvoma spôsobmi:

– Kocku ľadu vtrieť viečko kolmo k obočiu od línie rias;

– Kocku ľadu vtieraťna horné viečko, počnúc od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu a dolného viečka – naopak – zvonku dovnútra.

2. Na viac ovisnuté očné viečka veľké lyžice.  Lyžičky  umiestnite  do pohára s ľadom. Ochladenú lyžicu použijeme 8-10 krát po dobu 5-7 sekúnd, nesmieme zabudnúť ani na jej studenom medzi opakovania.

3. Pokiaľ ide o vek použijeme  sezamový olej alebo olej z hroznových jadier, ktorými treba pravidelne premazávať problémové miesta. Niekoľkokrát týždenne, pokúsiť sa dať masku na očné viečka z sezamovým olejom a žĺtkom po dobu 10-15 minút. To je skvelý spôsob, ako vytiahnuť kožu.
Zdroj: domohozyajka.com

You Might Also Like