Dokonalý vzhľad

vzhlad

Make-up vám trvá dlhšie ako hodinu? Rúž ako keby nebol? Tieto tipy vám ušetria čas a pomáhajú udržiavať svieži vzhľad a vaše kúzlo.

Dokonalý vzhľad

15 BEAUTY-LIFE HACKING

 1. Budete prekvapená,  váš parfum bude mať  jasnejšiu vôňu, ak použijete parfum na ramená a chrbát. Okrem toho intenzitu vášho parfumu ocení aj váš partner!
 2. Ak chcete aby vaša pleť v lete vyzerala dobre pred použitím kozmetiky si pleť premasírujte ľadom.dokonalý vzhľad
 3. Nepokúšajte sa vytvoriť úplne symetrické: obočie – sestry, ale nie dvojčatá.
 4. Vzdáme sa čiernej očnej linky, pretože opticky zmenšuje oko. Akákoľvek iná farba  zväčší a zvýrazní vaše oči.dokonalý vzhľad
 5. Efekt riasenky  možno dosiahnuť s trochou triku. V blízkosti mihalníc pri koreni namaľujeme linku.
 6. Prirodzená manikúra a červené odtiene vždy vyzerajú krajšie a elegantnejšie.dokonalý vzhľad
 7. Vlasy sa vám sušia príliš dlho? Zabalte ich do bavlneného trička, pretože oveľa lepšie ako uteráky absorbujú  vlhkosť.
 8. Ak chceme kadere tvarujeme ich v líniách smeru tváre – tak kadere maximálne zvýrazníme.dokonalý vzhľad
 9. Každý robil túto chybu! Farba a textúra rúžu nie je zladená s lakom na nechtoch.  Odtieň laku na rukách by mal byť najbližšie k odtieňu pier.
 10. Ak máme vyrastajúcu manikúru môžeme ju skryť glitrami, alebo pridáme lak k nechtovému lôžku.
  dokonalý vzhľad
 11. Vlasy budú vyzerať “elegantné”, ak sa rozčešú . Ale vlny- robia divy a dodávajú vlasom objem.
 12. Falošné riasy – to je jeden z efektov ktorý stojí za to. Existuje veľa spôsobov ako riasi nalepiť a nepoškodiť.dokonalý vzhľad
 13. Pokiaľ máte vlnité vlasy, potom ich nešúchame nikdy uterákom aby pramene držali po kope.Len pritlačíme a vodu odsajeme.
 14. Každá žena by mala mať červený rúž, ktorý  bude používať. Perfektný make-up pre sebavedomé dámy!dokonalý vzhľad
 15. Dôkladne čistite pokožku pomocou špeciálnych kefiek, alebo hubkou. Mnoho ľudí podceňuje túto metódu. Skúste ich používať po dobu jedného týždňa, a uvidíte, ako zlepšíte stav vašej pleti.
 16. Stáva sa, že úplne nová riasenka zhustne moc rýchlo. Nezáleží na tom! Jednoducho ju vložte po dobu 10 minút do pohára s teplou vodou.dokonalý vzhľad
 17. Nenanášajte make-up na tvár s vráskami,budú ešte výraznejšie.
 18. Aby ste zabránili vráskam,vykonajte jednoduché cvičenie: browliftu- . Je vhodné masírovať líca prstami od vnútorného oka po lícne kosti a zase naspäť.dokonalý vzhľad

Pre mňa sú tieto make-up tajomstvá  nepostrádateľné  v každodennej starostlivosti! Mohlo by sa zdať, že je to len niekoľko trikov pre krásu a aká elegantná a atraktívna môžete byť vďaka nim.

Zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like