Zázračný liek na bolesť v kĺboch!

kosti

Bolesť kĺbov neprichádza naraz, tomu  predchádzajú niektoré deštruktívne procesy. Musíme pochopiť , prečo  vaše kĺby bolia a eliminovať samotnú príčinu.Väčšina ľudí v starobe má bolesť v dôsledku zlých stravovacích návykov, sedavého spôsobu života alebo ťažkej fyzickej práce.Ale ak kĺby bolia v mladom veku, je to dôkaz zlého krvného obehu synoviálnych kĺbov a deštrukciu kĺbovej chrupavky! Naša redakcia pripravila recept ktorý bude slúžiť ako prevencia tohto ochorenia. A ak máte bolesti tento nápoj bude pomáhať  k posilneniu kĺbov a zmierni bolesť.

Potrebujeme:

250 ml pomarančového džúsu
150 g ovsené vločky
200 ml vody
1 č.l mletá škorica
300 g ananásu
20-30 g medu
50 g mandlí

Postup:

 Navaríme ovsenú kašu a necháme vychladnúť.
Pridáme do ovsenej kaše pomarančový džús, vodu, nakrájaný ananás, škoricu, med a mandle.
Dôkladne rozmixujeme.
 Pite 100 ml každé ráno  20 minút pred raňajkami. Je veľmi dobre ak v dopoludňajších hodinách vypijete pohár vody  pre  lepšie vstrebanie do organizmu.

Výhody:

1.Pomaranč a ananás sú bohaté na vitamín C ktorý pomáha posilňovať kosti, šľachy a väzy. Bolo zistené, že           infekčná artritída znižuje aktivitu tohto vitamínu vo vnútornom prostredí kĺbu pacienta.Tiež vitamín C má silný        protizápalový účinok.
2.Škorica obsahuje vlákninu a vápnik, ktorý posilňuje kĺby. Zlepšuje krvný obeh, znižuje hladinu cholesterolu a cukru      v krvi.
3.Ovos obsahuje kremík, horčík, fosfor a draslík. Jeho použitie zvyšuje hladinu kremíka v tele, pomáha vyčistiť cievy     a posilniť pohybový systém.
4.Mandle obsahujú množstvo minerálnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre zdravé kosti.Vápnik, horčík, mangán  fosfor    udržujú silu.
Zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like