Ako bojovať proti striám, účinne a isto?

strie

Strie na tele , alebo strie, sú problémom pre mnoho žien. Počas tehotenstva ženské telo začne produkciu hormónov, ktoré pomáhajú uvoľniť väzy umiestnené v bokoch, čím uľahčuje praskanie pokožky.

Ale v rovnakej dobe, tieto hormóny znižujú pružnosť pokožky, čo vedie k riziku vzniku strií. Môžu sa objaviť i v dôsledku prudkého nárastu hmotnosti.

strie po tehotenstve

Strie sa prvý krát môže objaviť v puberte , pretože v tejto dobe prechádza telo rýchlym prudkým rasto. Tieto strie sa môžu objaviť na chrbáte a ramenách u chlapcov a dievčatám, ktorým sa môžu objaviť na hrudi, zadku a stehnách.

siahajúca do

So striami sa cítime neistí, a nemôžete si vychutnať krásu vášho tela a pokožky. Na trhu je mnoho kozmetických prostriedkov na  zbavenie tohto problému, ale nie sú vždy účinné. A koľko krát sú tieto neúčinné kozmetické prípravky pridrahé. Takže čo urobiť v takejto situácii?

Našťastie vieme prostriedky ktoré účinne liečia a jemne odstraňujú strie. Je to veľmi jednoduché.

STRIE liečba:

Zloženie:

1 polievková lyžica.  olivový olej
1 čajová l.mletá káva
1 čajová l. med alebo trstinový cukor

Príprava:

Najdôležitejšia vec -rozmixovať olivový olej s mletou kávou. Med alebo hnedý cukor zosilňujú účinok zmesi. Ale ak náhodou nemáte tieto ingrediencie, môžete tak urobiť aj bez nich.
ako odstrániť strií

Aplikácia:

Potrieme na problémové oblasti a masírujeme po dobu 5 minút. Necháme pôsobiť po dobu 20 minút, môžete zabaliť miesto navyše s fóliou a uterákom. Teplo pomáha absorbovať prospešné látky rýchlejšie. Potom umyjeme s teplou vodou a nanesieme hydratačný krém.Aplikujeme 3-4 krát týždenne , aby sa dosiahlo požadovaného výsledku.
ako zaobchádzať strie

Strie môžu byť odstránené. V každom prípade dodržiavajte – pravidelnosť. Nečakajte výsledky okamžite. Koža nie je schopná sa tak rýchlo zregenerovať.

ako bojovať strie

Tiež v tehotenstve proti vzniku strií natierame prsia, brucho a stehná olivovým olejom.

Pripravte si účinný liek na strie a môžete sa podeliť sa o recept so svojimi priateľmi!
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like