Tieto 2 zložky vám pomôžu zbaviť sa únavi očí a problémou so zrakom!

oči

S rozvojom technológií a neustála potreba pozerať sa na monitor počítača alebo na displej telefónu, mnohí z nás trpia problémami so zrakom alebo jednoducho únavou očí. Existuje mnoho spôsobov prevencie chorôb a podpory zdravia tohto dôležitého orgánu akým sú oči.

Na zrak pôsobí správna výživa, rôzne cvičenia pre oči, a lieky. Ale existuje veľmi užitočný produkt, o ktorom málokto vie, jeho užitočnosť je naozaj na nezaplatenie!

ruža vody oko

Prevencia poškodenia zraku

Ak chcete zlepšiť svoj zrak a starať sa o zdravie očí, použite tento domáci liek. To by ste sa divili ako je tento domáci recept veľmi užitočný a efektívny. A čo je najdôležitejšie – môžete si ho ľahko urobiť doma.

Potrebujeme:

4 šálky vriacej vody
4 čajové lyžičky listov z maliny
1 šálka lupienkov ruží

Iba 20 minút a tento domáci recept je pripravený!

ružovú vodu doma

Postup:

  1. Listy maliny a lupienky ruže dajte do vriacej vody, nechajťe luhovať po dobu 15 minút.
  2. Keď sa zmes ochladí tak ju preceďte.
  3. Ružová voda je pripravená! Použite tento roztok na vyplachnutie očí ako očné kvapky, a veľmi skoro budete cítiť znateľné zlepšenie zraku.

Rosewater recept

Mimochodom, ružová voda ja veľmi populárna a efektívne použitá kozmetike. Aj Kleopatra ocenila omladzujúci účinok tohto produktu. Voda z ružových okvetných lístkov dokonale hydratuje suchú a stiahnutú kožu. Používajte ju ako tonikum na tvár ráno a večer, a čoskoro sa vaša pleť bude žiariť  krásou a mladosťou!

ruža vodu miesto tonikum

Zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like