Vitamín B17 je zakázaný, pretože lieči rakovinu a zničí každú rakovinu!

rakovina

Rakovina – je smrteľná choroba, ktorá zabila už milióny ľudí. K dispozícii sú  drahé liečby na túto pohromu, ktorá, bohužiaľ, nezaručuje navrátenie 100% zdravia.

Z tohto dôvodu, mnoho ľudí, ktorí hľadajú alternatívny liek na rakovinu , ktorý by nahradil chemoterapie. Je to – liečba jedmi. Toxíny zabíjajú nielen rakovinové bunky, ale tiež poškodzujú telo, ktoré sa potom nemusí vždy zotaviť z takého poškodenia.

drogy rakoviny

Avšak, tu je účinný prostriedok proti tejto hroznej chorobe: vitamín B17 (tiež sa volá Amygdalín alebo laetrile). Ničí akúkoľvek rakovinu v tele. Látku možno nájsť vo väčšine ovocia v jadrách marhúľ, broskyň, jablkách, čerešniach, slivkách.

Liečba rakoviny ľudovými receptami

B17 je perfektné chemoterapeutikum. Tento vitamín selektívne pôsobí na bunky: je priťahovaný k rakovinovým bunkám, ktoré obsahujú beta-glukozidázy, a ničí ich bez poškodenia zdravého tkaniva.

Funguje tiež ako anestetikum, zlepšuje metabolické procesy a spomaľuje proces starnutia.

Dr Ernst T. Krebs, Jr., biochemik v San Franciscu, navrhol teóriu, že rakovina, rovnako ako skorbut, ktoré nie sú spôsobené niektorými tajomnými baktériami, vírusmi alebo toxínmy. Ide o ochorenie straty vitamínu spôsobené nedostatkom základných zložiek v strave moderného človeka.

Pred niekoľkými storočiami, sme jedli potraviny bohaté na vitamín B17,  chlieb z prosa, ale teraz dávame prednosť bielemu chlebu, ľudia jedli ovocie priamo zo stromu .Treba jesť ovocie ktoré nie je striekané a inak ošetrené!

Potom, čo naše babičky drvili semiačka slivky, hrozienok, zeleného hrozna, jabĺčok, marhúľ a pridávali drvený prášok do svojích jedál. Prečo to robiť?, tieto semená – sú najmocnejším zdrojom vitamínu B17 na svete. A babičky to vedeli!!

Výskum marhúľ jamy

Preto sa pýtame- prečo moderná medicína obchádza všetky prírodné spôsoby liečby a prevenciu rakoviny? Odpoveď nespočíva vo vede, ale v ekonomickej motivácii tých, ktorí ovládajú zdravotnícke zariadenia.

Každý rok miliardy dolárov sú vynaložené na výskum v oblasti rakoviny , zatiaľ čo ostatné pochádzajú z predaja miliárd chemoterapeutík.

Z tohoto vyplíva záver: rakovina, “živi” viac ľudí ako na ňu zomrie. A v tomto prípade, ak môže byť nádej nájdená v jednoduchom vitamíne, potom sa náhle zrúti obrovský priemysel, ktorý živý toľkých v tomto nie moc vidarenom priemysle.

hŕstka marhuľových jam

Jedna žena odmietla podstúpiť chemoterapiu. Vzala liečenie do vlastných rúk a rozhodla sa použiť vitamín B17 po dobu 10 týždňov.

Experiment bol úspešný. Nádor,ktorý ničil jej telo, úplne zmizol. Výsledok liečbi tejto ženy sa stal dôkazom, že je sila v prírodných “liekoch”!

Tvrdé jadro  marhúľ nevyhadzujte!! V skutočnosti tento krásny a dobrý plod chráni ten najvzácnejší liek na zemi!!

zdroj vitamínu B17

Ako môžete vidieť,  rakovinu možno poraziť bez lekárskeho zásahu je to možné! Ak máte priateľov, ktorí potrebujú pomoc v boji proti tejto hroznej chorobe, podporujte ich a nabádajte , aby užívali tento  vitamín B17, ktorý sa nachádza v marhuľových jadrách. Je to jednoduchý, efektívny a čo je najdôležitejšie, účinný liek.
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like