Domáca maska proti vypadávaniu vlasov

vlasy

S nadmerným vypadávaním vlasov môže čeliť ktokoľvek bez ohľadu na pohlavie a vek.Tento problém nastáva z rôznych dôvodov: stresu , nesprávnej starostlivosti o vlasy, hormonálnaej nerovnováhy …

vypadávanie vlasov u mužov i žien

A vlasy môžu vypadávať aj mimo sezónu, keď sa telo stáva veľmi citlivým na zmeny teploty a nedostatok vitamínov.

Ako náhle si všimneme, že vlasy  začínajú “padať” stavíme na ovocie, zeleninu a rybí olej v kapsuliach. A uistíme sa, že 2 krát týždenne, sme si urobili a dali domácu masku na vlasy . Výsledok je ihneď viditeľný.
A môžem vám prezradiť ten zázračný recept!

Domácnosť masky vypadávanie vlasov

Domáca maska proti vypadávaniu vlasov

ZLOŽENIE

1 vajce
1 zrelý banán
1 polievková lyžica medu
0.5 l. piva
1-2 kvapky esenciálneho oleja rozmarínu alebo levandule

PRÍPRAVA A APLIKÁCIA

V miske roztlačíme banán, pridáme med a zamiešame. Pridajme vajce, zalejeme pivom, znovu všetko dobre premiešame.

Výslednú hmotu naneste na mokré vlasy a pokožku hlavy, jemne masírujeme po dobu 5 minút. Zakryjeme  kúpacou čiapkou, zabaľte hlavu do uteráka a nechajte masku na vlasoch 40-60 minút.

Umyjeme si vlasy ako obvykle.

použite vlasové vajcia

Banány -Sú bohatým zdrojom draslíka a vitamínov A, C a E, ktoré potrebujú  oslabené vlasové folikuly. Vajcia sú tiež bohaté na vitamíny (A, D, E, B skupina), ktorý pomôže podporiť rast vlasov, ako je lecitín, ktorý posilňuje vlasy a dáva im lesk .

pivo vlasy

Pivo je veľmi užitočné pre rast vlasov! Je bohaté na vitamíny B, ktorý  dokonale posilňuje vlasové folikuly. Tiež tento nápoj: zmierňuje svrbenie, podráždenie, odstraňuje lupiny, normalizuje tvorbu tuku.

med vlasy

Med je súčasťou každej inej regeneračnej masky na vlasy, pretože je ťažké nájsť iný produkt ktorý je o tento vytamín obohatený! Posilňuje, zjemňuje, vyživuje, hydratuje a urýchľuje rast. Éterické oleje na dlhú dobu dajú vlasom príjemnú vôňu a pomôžu zastaviť vypadávanie.

Dokonca aj rednutie vlasov po mesiaci pravidelného používania tejto masky zastavýme. Než sa nazdáte, nové vlasy vám začnú rásť !

Zostante krásna v každom ročnom období !
Zdroj: takprosto cc

You Might Also Like